Český lukostřelecký svaz
Kalendář závodů ČLS

Sezóna Lukostřelba
Pořadatel Status závodu

1/17 další strana poslední strana
stránkování: zapnout | vypnout

Datum/trvání Disc. Sestava Název Rozp.
Výsl.
Pořadatel
Místo
Rozhodčí
05.11.2016/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové závody LK CERE rozpis

vysledky
CER
Praha 4- Libuš
Korbelová, Prinz
05.11.2016/1 H H18, ŽH18 Závody v halové lukostřelbě I. rozpis

vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová
05.11.2016/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova - I.kolo rozpis

vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Bucher
09.11.2016/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové hry Hrabůvka rozpis

vysledky
SEN
Ostrava-Hrabůvka
Hegedüs, Hegedüsová
12.11.2016/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Chrástecké šípy rozpis

vysledky
CHR
Chrást
Rada, Polanský, Karola, Bímová
12.11.2016/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové závody LK CERE rozpis

vysledky
CER
Praha 4- Libuš
Korbelová, Prinz
13.11.2016/1 H H18 Halové závody I. KLK rozpis

vysledky
KLK
Praha - Tyršův vrch
Siegelová, Siegel, Brada, Vidím, ..
13.11.2016/1 H H18 34. Hallenturnier rozpis

vysledky
XNR
Eggenfelden - Německo
13.11.2016/1 H H18, ŽH18 Halové závody Start Brno H18 rozpis

vysledky
BRN
Brno - Lesná
Bireš, Bondy, Heinrichová, Kohout ..
13.11.2016/1 H H18, ŽH18 Bar Sur Seine rozpis

vysledky
XNR
Francie
17.11.2016/1 H H18 Archery X Games rozpis

vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová
19.11.2016/1 H H18, ŽH18 Halové závody pod Juliskou - I.kolo rozpis

vysledky
CVU
Praha 6 - Dejvice
Sehnalová, Kortánek, Černý
19.11.2016/2 H H18 4th GT Open 2016 rozpis

vysledky
XNR
Lucembursko
19.11.2016/2 H H18 Lusigny sur Barse rozpis

vysledky
XNR
Francie
20.11.2016/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Zimní pohár města Přerova - II.kolo rozpis

vysledky
PRE
Přerov
Hronek, Bucher
23.11.2016/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové hry Hrabůvka rozpis

vysledky
SEN
Ostrava-Hrabůvka
Hegedüs, Hegedüsová
26.11.2016/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové závody LK CERE s eliminacemi rozpis

vysledky
CER
Praha 4- Libuš
Korbelová, Prinz
26.11.2016/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Votický halový závod - 1.kolo rozpis

vysledky
VOT
Votice
Reitmeier, Luňáček, Spálenková ..
26.11.2016/1 H H18, ŽH18 Závody v halové lukostřelbě II. rozpis

vysledky
KOS
Kostelec na Hané
Robová
26.11.2016/1 H H18, ŽH18, ŽH10 Halové závody SK Start Praha - 1.kolo rozpis

vysledky
STA
Praha - Střelecký ostrov
Dřízal, Macková, Vaněčková, K ..
1/17 další strana poslední strana